مقالاتی در مورد فروش

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
مدیریت تیم فروش | تکنیک‌های مدیریت زمان برای مدیران فروش
توی این مقاله مهم‌ترین نکات مدیریت زمان که باید موقع مدیریت تیم فروش حواستون بهش باشه رو آوردم. از مدیریت کارهای تیم فروش تا طبقه بندی وظایف...
استراتژی مدیریت تیم فروش | 8 راهکار برای اینکه یک استراتژی تیم فروش فوق العاده بنویسید
توی این مقاله 8 مورد از مهمترین استراتژی‌های مدیریت تیم فروش رو آوردیم که بتونید به کمک اون هم عملکرد تیم فروش رو بهبود بدید هم ایجاد انگیزه توی تیم فروش کنید تا کارهای تیمی رو بهتر انجام بدن.
آموزش مدیریت فروش | روش‌های ارتقای مهارت‌های فروش توسط مدیران
توی این مقاله درباره 4 مورد از مهارت‌های فروش صحبت کردیم که به کمک مدیران فروش قابل ارتقا هستن. 5 روش رو گفتیم که در بهبود مهارت‌های فردی و گروهی تیم فروش موثره.
9 روش بهبود عملکرد فروش فردی و تیمی در دنیای تکنولوژیک فروش
توی این مقاله 9 تا تاکتیک رو با هم مرور می‌کنیم که قراره به بهبود عملکرد فروش یه تیم کمک بکنه. این تاکتیک‌های بهبود عملکرد فروش فقط برای فروشنده‌ها نیست. هر کسی می‌تونه این تمرین‌ها رو دنبال کنه.
نحوه نوشتن رزومه مدیر فروش | چطور یک رزومه حرفه‌ای بنویسید؟!
رزومه مدیر فروش شامل چند بخش مهمه که باید حتما قید بشه؛ یه نمونه رزومه مدیر فروش توی این مقاله آوردیم که می‌تونه راهنمای خوبی برای نوشتن یه متن اختصاصی باشه.
10 ویژگی تیم فروش موفق و حرفه‌ای موثر در افزایش فروش
یه تیم فروش حرفه‌ای باید یکسری ویژگی منحصربه فرد داشته باشه که من اینجا 10 مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های اعضای تیم رو آوردم که باید در کنار هم دیگه شکل بدن.
تاثیر مهارت‌های کلیدی مدیریتی بر عملکرد تیم فروش
در این مقاله مهم‌ترین مهارت‌های مدیر فروش که روی پیشرفت تیم فروش تاثیر دارد را توضیح داده‌ایم. هر مدیر فروشی باید این مهارت‌ها را در خودش تقویت کند تا آینده تیمش را تضمین نماید.
5 تفاوت مدیر فروش و مدیر بازایابی که باید قبل از پذیرش این موقعیت‌های شغلی بدانید
توی این مقاله تفاوت‌های مدیر فروش و مدیر بازاریابی رو برری می‌کنیم که احتمالا شرکت‌های متوسط و بزرگ باهاش روبرو میشن. این موارد بین همه صنایع مشترکه و ربطی به نوع صنعت شما نداره.
3 ساختار سازمانی تیم فروش برای تیم های با عملکرد بالا
برای موفقیت تیم فروش باید ساختار سازمانی موفقی هم داشته باشیم. به خاطر همین توی این مقاله 3 تا از پرکاربردترین ساختارهای تیم فروش رو معرفی کردیم.