آکادمی فروش دیدار
ما مصمم هستیم مهارت فروش را در ایران ارتقا دهیم!

من با افتخار یک فروشنده ام!
همه ما یک فروشنده هستیم. اگر توجه کنید هر روز ما در حال برقراری ارتباط، فروش و یا مذاکرات کوچک و بزرگ با خانواده، دوستان، همکاران و مشتریان خود هستیم. یک هنرمند هنر و استعدادش را می‌‎فروشد و یک استاد دانسته‌ها و دانش خود را می‌فروشد و یک کارمند زمان و مهارتش را به کارفرما می‌فروشد.
فروش یکی از اصلی‌ترین اهداف هر کسب و کار است و تیم فروش اولین نقطه تماس با مشتر
این نگرش و درخواست کاربران سی آر ام دیدار، باعث شکل گیری تیم آکادمی دیدار با هدف ارتقای مهارت فروش و شروع داستان آکادمی فروش شد و در نهایت توانستیم حرفه ای ترین اساتید حوزه فروش را در کنار یکدیگر جمع کنیم.
در ابتدا دوره کارشناس فروش به دو صورت آنلاین و حضوری را طراحی کردیم و 6 دوره (2 ماهه) در یک سال برگزار شد. در ادامه با توجه به درخواست‌های زیاد تصمیم گرفتیم دوره آفلاین را هم برگزار کنیم تا دوستان بیشتری بتوانند بدون محدودیت زمان و مکان در این دوره شرکت کنند.
اما فعالیت ما در این نقطه متوقف نمی‌شود و قصد داریم در کنار مدیران کسب و کار، کارشناسان و مدیران فروش باشیم تا بتوانیم مهارت فروش را در سطوح مختلف ارتقا دهیم.

ارزش های آکادمی دیدار

ما معتقدیم که مهارت فروش ذاتی نیست و کاملا اکتسابی است. از ابتدا تلاش کردیم که ارزش هایی را برای خود تعریف کنیم تا مسیر درستی را در رسیدن به اهدافمان طی کنیم.
تجربه مشتری: حس خوب مشتری اولین اولویت ما در کسب و کار است و همه اعضا تیم در تلاشیم که مسیر مشتری را به درستی برای آموزش کاربردی طراحی کنیم.
آموزش حرفه‌ای: هر صفتی برای اسم خاصی کاربرد دارد و درک ما را نسبت به آن عمیق‌تر می کند. هیچ صفتی مناسب‌تر از حرفه‌ای در کنار مفهوم آموزش معنادار نیست. برای ما بسیار مهم است که آموزش حرفه‌ای توسط اساتید خبره ارائه دهیم.
خلاقیت و به روز بودن: ما متعهد هستیم که هر دوره سرفصل‌ها را ارزیابی کنیم و در صورت نیاز تغییراتی در راستای به روز تر شدن مفاهیم آموزشی انجام دهیم.
منتورینگ: منتورینگ در کنار آموزش اساتید ترکیب برنده برای بالا بردن کیفیت آموزش است و این یکی از مهم‌ترین ارزش‌های ماست.
پیشرو بودن: ما در آکادمی دیدار متوقف نمی‌شویم و در راستای هدفمان تصمیم به برگزاری دوره‌های مختلف برای آموزش فروش داریم!
مسئولیت پذیری: در هر کسب و کاری نارضایتی برای مشتری پیش می آید. ما در آکادمی خودمان را مسئول می‌دانیم که علت نارضایتی‌ها را بررسی و به حداقل برسانیم.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد توسعه دانش دیدار

دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور
شماره شناسایی آموزشگاه: 91678