مقالاتی در مورد فروش

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
کیک آف میتینگ (Kickoff meeting) در فروش چیست؟ | 12 ایده شروع جلسات فروش
جلسات کیک آف میتینگ اولین جلسات فروش هست. برای اینکه تاثیر یه جلسه رو حداکثر کنید، باید شروع خوبی هم داشته باشید. توی این مقاله 12 تا ایده رو گفتیم که بازدهی جلسه کیک آف میتینگ رو حداکثر میکنه.
تاریخ ایران فروشنده‌های حرفه‌ای ناشناخته زیادی داشته؛ از فالوده‌فروش تا فروشنده آب
شغل فروشندگی فراز و نشیب‌های زیادی را تا امروز گذرانده تا شکل امروزی‌اش را گرفته؛ در این مقاله شغل فروشندگی در تاریخ ایران را به طور خلاصه بررسی کرده‌ایم.
چگونه مدیر فروش شویم؟ [چشم‌انداز شغلی و مراحل تبدیل شده به یک مدیر موفق]
توی این مقاله درباره کارهایی که برای تبدیل شدن به یه مدیر فروش باید انجام بدید صحبت کردیم. مهارت‌هایی که باید یاد بگیرید و دوره‌های آموزشی که باید بگذرونید.
8 تصور اشتباه درباره فروش که مانع موفقیت شما می‌شود
از روزی که فروش وجود داشته، یکسری تصورات اشتباه هم درباره فروش بوده. توی این مقاله تصوراتی که امروز وجود داره و اشتباه هست رو بررسی می‌کنیم تا متوجه بشید فروش اون چیزی نیست که بقیه می‌گن.
آموزش مدیریت فروش حرفه ای | صفر تا صد مدیر فروش شدن
توی این مقاله به طور خلاصه توضیح می‌دم که وظایف و مسئولیت‌های یک مدیر فروش چه چیزهایی هست و برای مدیریت تیم فروش چه مهارت‌هایی رو لازم داره.
فروش مشاوره‌ای چیست؟ | فرآیند 4 مرحله‌ای بستن معامله با متد فروش مشاوره‌ای
شما به عنوان یه فروشنده موفق نباید فقط به فروختن محصول فکر کنید باید به فکر حل مشکل مشتری باشید. برای همین ما تصمیم گرفتیم توی این مقاله درباره متد فروش مشاوره‌ای صحبت کنیم و فرایند فروش مشاوره‌ای رو توضیح بدیم.
مهارت‌های عملی یک کارشناس فروش بیمه برای موفقیت در صنایع مالی مانند بیمه
توی این مقاله مهم‌ترین مهارت‌های لازم و مسئولیت‌های یک کارشناس فروش بیمه رو توضیح دادیم که مشخص بشه وقتی به عنوان فروشنده بیمه کار می‌کنید، دقیقا باید چی کار کنید.
چه سوالاتی از مشتری بپرسیم؟ [نمونه سوالاتی که باید برای شناخت نیاز مشتری بپرسید]
اوی این مقاله دو دسته سوالات فروش رو بررسی می‌کنیم و می‌بینیم که چطور باید سوالمون رو بپرسیم تا به جواب درست برسیم.
راهکار بفروشید | استفاده از مدل فروش راه حل محور برای افزایش فروش
توی این مقاله توضیح میدیم که روش فروش راه حل محور چیه و چطور می‌تونید به یه راه حل اساسی برای جلب توجه مشتری به سمت محصول خودتون برسید.